Обов`язковий аудит за МСФЗ

ДО ВІДОМА КЕРІВНИКА ТА ГОЛОВНОГО БУХГАЛТЕРА !

Відповідно до рішення Аудиторської палати України від 27.09.2007 №182/4,
починаючи з 1 січня 2013 року виконувати завдання з обов’язкового аудиту, а також завдання з аудиту фінансової звітності державних підприємств і установ можуть аудиторські фірми та аудитори, які займаються аудиторською діяльністю індивідуально як фізичні особи-підприємці та отримали підтвердження Аудиторською палатою України відповідності системи контролю якості аудиторських послуг вимогам Положення з національної практики контролю якості аудиторських послуг 1 «Організація аудиторськими фірмами та аудиторами системи контролю якості аудиторських послуг».

ТОВ Аудиторська фірма «Консул» отримала Свідоцтво про відповідність системи контролю якості №0053 згідно Рішення АПУ від 30.11.2010 року №222/4 і пропонує Вам співпрацю щодо:

1. Підтвердження річної фінансової звітності відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності та подання її до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку. Вартість висновку аудитора становить від 4-х до 8-ми тисяч грн.

2. Здійснення суцільної аудиторської перевірки стану бухгалтерського та податкового обліку, яка включатиме: тестування усіх первинних документів та виявлення помилок як в їх складанні, так і правильності включення до витрат у бухгалтерському і податковому обліку, аналіз бухгалтерських проведень, зіставлення показників декларації з податку на прибуток та податку на додану вартість, видачу звіту аудитора із детальним переліком виявлених помилок і неточностей, а також пропозиціями щодо їх усунення. Вартість таких послуг складатиме 2-3 тис. грн. за 1 квартал.

3. Трансформації фінансової звітності згідно міжнародних стандартів фінансової звітності. Вартість таких послуг — за домовленістю.

Після погодження запропонованих Вам варіантів співпраці АФ «Консул» здійснюватиме:
1. Безкоштовне (разове) та платне (на постійній основі) консультаційне обслуговування Вашого підприємства з питань: оподаткування, включаючи перевірку правильності складання податкової звітності та розрахунку податкових зобов’язань; оцінки податкових наслідків укладених договорів; пошуку варіантів оптимізації оподаткування операцій з контрагентами; дослідження первинних документів та аналіз правомірності позиції податкових органів щодо окремих питань; професійної підготовки документів (позовних заяв, скарг) для оскарження дій та рішень податкових органів тощо.
2. Надасть послуги з проведення аудиту річної фінансової звітності, за період, охоплений суцільною аудиторською перевіркою, безкоштовно або в межах формальної суми.

Якщо Вас зацікавила дана пропозиція, ми будемо раді співпрацювати з Вами.

Купить духи с феромонами тут